DIRBKIME KARTU!

Apie mus

Kas mums yra spalvos? Tai būdas išreikšti tam tikrą idėją, mintį, emociją. Kažkam tai tam tikro ilgio šviesos spektro dalis, tačiau mums svarbi ne tik fizikinė spalvos savybė, bet tai, ką jos duoda kiekvienam iš mūsų. Kuo daugiau spalvų matome, tuo įvairesnis ir įdomesnis mūsų pasaulis. Gyvename tik kartą, tad mėgaukimės visomis spalvomis!

Mes esame spaudos ir spausdinimo specialistai. Kiekvieną dieną dirbame su spalvomis, kuriomis Jūs norite išreikšti savo mintis ir perteikiate savo kūrinius visiems aplinkiniams. Kas dieną bendraujame su dizaineriais, rinkodaros specialistais, įmonių ir organizacijų vadovais ir paprastais žmonėmis, kurie tvirtai įsitikinę – tik spalvotas ir estetiškas vaizdas turi būti matomas viešumoje. Pritariame 100 % ir darome viską, kad įgyvendintume tokius savo užsakovų norus.

O užsakovų norai labai skirtingi… Vieniems galime sukurti ir atspausdinti didelius spaudinius, kitiems – mažas vizitines korteles, lankstinukus, brošiūras, plakatus, pakuotes. Atsižvelgiame ir į klientų norus spausdinti ne ant tradicinio balto popieriaus, o ant kitokių paviršių – plastiko, kartono, keramikos. Taip kuriame ir originalias verslo dovanas.

Savo klientams padedame perteikti jų savitą firminį stilių. Tik kokybiški spaudiniai gali tai padaryti įtikinamai. Tik teisingai parinktos spalvos tiksliai perteikia užsakovo vertybes ir mintis.

Spalvas parinkti ir valdyti savo spaudos mašinas tikrai mokame, nes darome tai jau daugiau nei 10 metų.

Mes, spalvotos žirafos, galime būti išskirtiniai Jūsų partneriai, padedantys atverti platesnius vartus į spalvų pasaulį. Juk nuo to priklauso Jūsų veiklos sėkmė.

Dirbkime kartu!