DIRBKIME KARTU!

spaudos darbai

Spaudos darbai

Spaudos darbai – spausdintas vaizdas ir pasakojimas vis dar turi savotiškos magijos šiame telefonų ir planšetinių kompiuterių pasaulyje. Paimkite popierinį bukletą, perbraukite pirštais, jaučiate, jis smulkiai gruoblėtas, kiek nelygus… Pauostykite – jis vis dar kvepia spaustuvės dažais. Pakelkite jį virš galvos ir uždenkite juo saulę – pamatysite neįtikėtinas spalvas. Popierius – gyva emocija, suteikianti gyvenimui džiaugsmo. Štai dėl ko dirbame ir stengiamės. Mes, spalvotos žirafos, pasisakome už kokybišką spaudą ir spaudinius, kurie visada ras vietą mūsų aplinkoje.

Mūsų spaudos darbai ne vien tik trumpalaikės reklamos, bet ir informaciniai spaudiniai, kuriuos žmonės yra linkę pasilikti ir naudoti ilgą laiką. Galime jums atspausdinti tokius spaudinius, kaip:

Spausdiname greitai ir kokybiškai, atsižvelgdami į kiekvieno užsakovo pageidavimus ir sąlygas. Mūsų spaudos darbai pabrėžia užsakovo požiūrį į natūralius dalykus ir pagerina įvaizdį.

Šiuo metu dirbame su skaitmenine, plačiaformate ir ofsetine spauda. Nuolatos investuojame į pažangias spaudos technologijas, todėl ir galime pasiekti aukštą spaudinių lygį. Mūsų spaustuvėje dirba daugiau nei 10 metų patirties spaudos srityje turintys darbuotojai, mylintys savo darbą ir jo vaisius.

Pasiteiraukite jums reikalingo spaudinio kainos! Mūsų spaudos darbai – labai konkurencingomis kainomis. Skambinkite telefonu +37067630462 arba rašykite užklausą el. paštu info@colorgiraffe.lt Kainas ir gamybos terminus pateiksime per 24 valandas.