DIRBKIME KARTU!

spaudos darbai

Spaudos darbai

Katalogai

Katalogai – idealus būdas informuoti savo klientus apie prekes ir paslaugas išsamiai ir aiškiai nedideliame reklaminiame leidinyje.

Mes sukursime ir atspausdinsime kokybiškus ir patrauklius akiai katalogus nuo kelių iki kelių šimtų tūkstančių vienetų tiražu.

Katalogai yra susegti mažiausiai 8 puslapių leidiniai, skirti informavimui ir reklamai. Parastai katalogas yra pasirenkamas, kai:

• Reikia reklamuoti įvairias prekes;
• Reklamuojamos įvairios paslaugos;
• Pateikiama tam tikra verslo informacija.

Kai katalogas yra spausdinamas informavimo, o ne reklamavimo tikslais, jis vadinamas bukletu. Bukletai su pramoginiu turiniu, kurių tikslas ne tik pateikti informaciją, bet ir suteikti skaitytojui naudos ar malonumo skaitant, vadinami žurnalais. Pavadinimai skirtingi, o spaudos būdai tie patys.

Katalogams spausdinti naudojamas matinis arba blizgus įvairaus storumo popierius. Jei katalogai dalinami masiškai, paprastai popierius būna plonesnis. Reklaminiai katalogai, skirti klientams ir partneriams yra spausdinami ant storesnio popieriaus. Storesniems katalogams naudojamas ne susegimo kabėmis, o klijavimo būdas. Informaciniams bukletams kartais naudojamas susegimas spirale. Tai esminis skirtumas nuo knygų, kurios dažniausiai įrišamos arba klijuojamos.

Katalogus kuriame ir spausdiname jau daugelį metų, todėl prieš nuspręsdami, kokio katalogo Jums reikia, pasitarkite su mumis. Rekomenduosime geriausią variantą, kad efektyviai pasiektumėte savo užsibrėžtų tikslų.

Labai svarbus yra katalogo dizainas. Tik profesionaliai ir įtaigiai sumaketuotas katalogas arba bukletas patrauks skaitytojo akį. Tam reikia ir kokybiškų iliustracijų, ir prasmingų tekstų. Mūsų profesionalūs dizaineriai ir maketuotojai paruoš jūsų katalogą taip, kad viskas būtų tvarkinga ir informatyvu.

Dažniausi klausimai, kurių klausia mūsų klientai apie katalogus.

Kokio formato katalogai yra populiariausi?

Dažniausiai rekomenduojame dviejų formatų katalogus – A4 ir mažesnį A5. Jie pakankamai kompaktiški, telpa į standartinius vokus siųsti paštu ar įdėti į firminį segtuvą.

Kokį kiekį galite atspausdinti?

Mažiausias kiekis – 1 vienetas. Jį spausdintume skaitmenine mašina. Didžiausias kiekis – milijonas. Bet tiek gal neprireiks, jei katalogas skirtas Lietuvos rinkai. Didelius kiekius nuo 500 vienetų spausdiname ofsetinėmis spaudos mašinomis.

Kiek kainuoja katalogai?

Viskas priklauso nuo puslapių skaičiaus, popieriaus storumo, blizgumo, susegimo tipo, formato, viršelio papildomų spaudos darbų. Konkrečią kainą pateiksime specialiai jums paruoštame komerciniame pasiūlyme.

Kokio storio katalogai susegami kabėmis?

Kabėmis segame gana nestorus katalogus ir bukletus. Bet viskas priklauso nuo popieriaus storio. Jei popierius plonas, galima laisvai susegti ir 80 puslapių katalogą. Jei popierius storas, pavyks susegti iki 40 puslapių.

Susisiekite su mumis jau dabar – pateiksime konkretų komercinį pasiūlymą!