DIRBKIME KARTU!

spaudos darbai

Spaudos darbai

Lankstinukai

Lankstinukai – neabejotinai populiariausias spausdintos reklamos būdas, priimtinas daugeliui reklamos užsakovų. Įvairių formų ir dydžių lankstinukai gali būti panaudojami pačiose įvairiausiose reklamose.

Mes sukursime ir atspausdinsime kokybiškus ir profesionaliai atrodančius lankstinukus nuo kelių iki kelių šimtų tūkstančių vienetų.

Lankstinukai kuriami tik išsiaiškinus keletą svarbiausių dalykų:

• Kas juose bus reklamuojama?
• Kur jie bus naudojami?
• Kam jie yra skirti?

Nuo to priklauso, kokio dydžio lankstinukai reikalingi. Nors standartiniai dydžiai yra į tris ar dvi dalis perlenktas A4 formos lapas, tačiau gali prireikti ir kitokių formų lankstinukų, kurie savo originalumu ir aiškiu informacijos išdėstymu patrauks žmonių dėmesį.

Ar lankstinukus dalinsite lauke ar viduje? O gal žmonės turi juos patys pasiimti iš specialaus stendo? Nuo to priklauso lankstinukų popierius, jo storis, papildomas apdirbimas (pavyzdžiui, laminavimas, ploteriavimas).

Kokią informaciją norite perduoti lankstinuke. Kartais reklaminės informacijos yra gana daug, tad pati lankstinuko forma yra nelabai tinkama, reikalingas bukletas. Juk niekam nebus įdomu skaityti daug teksto, parašyto smulkiu šriftu. Lankstinuke paprastai suderinami tekstai ir iliustracijos. Kartais informacijos yra labai nedaug, tad pakanka ir vienpusės ar dvipusės skrajutės.

Visus šiuos niuansus aptarkite su mumis. Esame patyrę spausdintos reklamos specialistai, rinkoje dirbantys ne vienerius metus, todėl kartu galime nuspręsti, kokia lankstinuko forma yra pati tinkamiausia konkrečiai jūsų reklaminei kampanijai.

Dažniausi klausimai, kurių klausia mūsų klientai apie lankstinukus.

Koks populiariausias lankstinuko formatas?

Populiariausias yra A4 lapas sulankstytas į tris lygias dalis. Rečiau naudojamas A5 formatas – A4 lapas perlenktas į dvi dalis.

Kas sulanksto atspausdintus lankstinukus?

Kai spaustuvė lankstinukus atspausdina, juos speciali mašina sulanksto pagal numatytus išmatavimus. Dėl to reikia gerai apgalvoti, kurioje vietoje bus sulenkimas, kad dalis informacijos nepereitų į kitą lankstinuko dalį. Profesionalūs mūsų dizaineriai lankstinukus sumaketuoja taip, kad po sulankstymo viskas atrodytų tvarkingai ir natūraliai.

Kiek mažiausiai vienetų galima atspausdinti lankstinukų?

Mažiausias kiekis yra vienas. Tiesiog nedideli kiekiai lankstinukų yra spausdinami skaitmeninės spaudos mašinomis. Didesni kiekiai (500-1000 vnt.) gali būti spausdinami ofsetiniu būdu. Kuo užsakymas didesnis, tuo labiau jį apsimoka spausdinti pastaruoju būdu.

Kiek teksto galima įdėti į lankstinuką?

Savo klientams rekomenduojame dėti ne daugiau nei 1 Word puslapį teksto, kad liktų vietos dar kelioms iliustracijoms. Teoriškai sudėti galima ir du puslapius, tačiau toks lankstinukas jau atrodys gana perkrautas ir nelabai patrauklus. Idealu, kad bent 50 proc. lankstinuko ploto sudarytų iliustracijos, o likusi dalis – tekstas.

Kiek kainuoja lankstinukai?

Tai labai individuali kaina, kuri priklauso nuo dizaino sudėtingumo, kiekio, popieriaus storio ir tekstūros, lankstymo poreikio. Kainas aptarkime asmeniškai.

Susisiekite su mumis jau dabar – pateiksime konkretų komercinį pasiūlymą!