DIRBKIME KARTU!

Verslo dovanos

Dėl kainų susisiekite su mumis

Dovanodami verslo dovanas savo klientams, partneriams, draugams ir net konkurentams siekiame maloniai nustebinti, parodyti išskirtinį dėmesį. Nebūtinai tos verslo dovanos turi būti brangios, tačiau jos turi priminti jas dovanojusius asmenis arba įmonę, kurioje jie dirba. Labai svarbus ir pats dovanojimo procesas, kuris kartais įsimena labiau, nei pati dovana. Mūsų darbas – sukurti tokias verslo dovanas, kurios jų naujiesiems savininkams visada primintų apie jus tik iš geros pusės.

Jei nežinote, ką dovanoti, pasitarkime, mes pasiūlysime keletą originalių variantų.

Mūsų verslo dovanos yra:

Verslo dovanos yra tinkamos pačioms įvairiausioms progoms. Dažniausiai įvairių švenčių metu – per įmonės Kalėdinius vakarėlius, konferencijas ir kitus remiamus renginius, komandos sutvirtinimo renginius ar tiesiog pasirašius naują bendradarbiavimo sutartį. Kiekvienas naujas darbuotojas viešumoje turėtų kavą gerti tik iš firminio termopuodelio, pasirašyti tik firminiu rašikliu, pastabas pasižymėti tik firminėje užrašų knygelėje. Net telefoną pasikrauti iš firmos atributika pažymėtos nešiojamos baterijos. Visos šios detalės parodo, kokia rimta ir solidi yra ta įmonė, kaip nuosekliai ji dirba su savo prekės ženklo įvaizdžiu. Gaudami tokias nedideles, bet malonias dovanas, darbuotojai bus lojalesni ir dirbs dar efektyviau.

Mes padedame ne tik išsirinkti dovanas, bet ir ant jų atspausdinti jūsų įmonės logotipą ir tam tikrus užrašus. Naudojame pačias įvairiausias technologijas.

Pasiteiraukite verslo dovanų kainų jau dabar! Skambinkite telefonu +37067630462 arba rašykite užklausą el. paštu info@colorgiraffe.lt. Nepamirškite nurodyti pageidaujamų kiekių, nes nuo to priklauso užsakymo atlikimo laikas! Tikslias kainas ir gamybos terminus pateiksime per 24 valandas.